Ročníky

TURNAJ KRKONOŠSKÉ BŘEVNO 2010

V minulém roce dali Bulhaři všem lekci moderní sálové kopané a tak se znovu v polovině února sešli borci v Trutnově, aby bojovali o co nejlepší umístění.

Po odřeknutí některých účastníků se nakonec sešlo pouze 10 týmů, což byla nejnižší účast v historii turnaje. Vzhledem k počtu byl upraven hrací systém tak,že po rozlosování do dvou skupin po pěti postupovaly ze skupiny 3 týmy do tzv. finálové skupiny,přičemž výsledky ze základních skupin se nezapočítávaly. Zbylé dva nepostupující týmy z obou skupin utvořily také skupinu „útěchy“, kde hrály o konečné umístění systémem každý s každým, bez započítávání výsledků základní části.

Základní část dobře rozehráli domácí, porazili Habeš a remizovali s Lašťany, tyto celky také postoupily. Na paty jim sice šlapal Hronov, ale nezvládl utkání s Habeší, v utkání s Trutnovem se pak zrodil divoký výsledek 4:4. Tým z Karlových Varů měl být jasným outsiderem, ale v jeho dresu skutečně zářil běhavý Vašek Čistý a dost zatápěl favoritům. S Gildeinovci prohrál jen o gól, stejně tak s Habeší a Hronovu sebral bod.

Druhá skupina měla také jasné postupující, tentokrát Smíchovu, Liberci ani Mladé Boleslavi borci z Hradce Králové a Rtyně postup nekomplikovali.Smíchovští nadělovali, ale v dobré formě se ukazoval i Liberec.

Finálová část potvrdila formu Smíchováků, zatímco Trutnovu jakoby docházely síly a uhrál již jen jediný bod. Za pražskými borci si v klídku došli pro stříbro Lašťany, kteří opět porazili Habeš, pak i Liberec a Mladou Boleslav. Liberečtí taky nezopakovali dobré výsledky ze skupiny a tak se před ně dostali oba boleslavské celky Habeš i Mladá Boleslav.

Ve skupině vyřazených projevili nejvíce vůle po vítězství Hronováci, hoši z Karlových Varů už tak produktivní nebyli a skončili až předposlední, před Rtyní a naopak Hradec se dostal před ně.

Celkové pořadí:
1.Smíchov
2.Lašťany
3.Habeš