Ročníky

TURNAJ KRKONOŠSKÉ BŘEVNO 2005

Dvanáct týmů opět zavítalo do zimních Krkonoš poslední víkend v lednu.Zredukování počtu účastníků z 16 na 12 určitě na kvalitě hry neubralo.Obě pražská mužstva byla, coby loňští finalisté, nasazena do čela dvou skupin. Zatímco smíchovští, posílení o hráče bývalých Strašnic, vévodili skupině B, celek Vinohrad se spíše trápil a čtvrtfinálovou účast si zajistil až v posledním zápase šťastnou výhrou nad Hradcem Králové.Skupinu A celkem bez problémů vyhrály Lašťany.

Z bojů v základních skupinách stojí za zmínku překvapivá výhra Hradce nad domácím Trutnovem a bezbrankové remízy Lašťan s Karlovými Vary a Prahy-Smíchov s juniory Trutnova.Právě domácí mladíci byli ve stíhačce tří mužstev nakonec nejúspěšnější a postoupili na úkor Kladna i Přerova do čtvrtfinále. Přerovští přijeli bez náhradníků a zranění jednoho z hráčů základní sestavy v posledním zápase znamenalo i odstoupení ze soutěže…

Vyřazovací část byla konečnou stanicí pro domácí áčko po penaltovém rozstřelu s Deaf teamem a i pro Vinohrady, kteří díky slabším výsledkům v základní části postupovali až jako čtvrtí a hned narazili na pražské soukmenovce ze Smíchova.Ztráta motivace pro další zápasy vedla vinohradský tým k předčasnému odjezdu domů…!

Čtveřici semifinalistů doplnily zkušené Lašťany, které přehráli juniory Trutnova a Plzeň, která zdolala pohledně hrající Liberec.

Závěr turnaje žádnou senzaci nepřinesl,hbití útočníci s pevnou obranou za zády vystříleli Smíchovu prvenství, druhý byl Deaf team a bronz opět braly Lašťany. Nezklamala ani Plzeň či Liberec. Utkání velmi dobře rozhodovala dvojice Hric-Merps.

Ani v pátém ročníku se nepodařilo žádnému týmu narušit hegemonii pražských celků, které si zatím vždy odvezly prvenství.

Pořadí:
1. Praha Smíchov
2. Deaf team
3. Lašťany